Yangın İhbar Sistemleri

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayan­ ları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine

ve itfaiyeye haber vermek amacıyla hem can hem de mal kay- bını engellemek için kurulan sistemlerdir.

YENİTEKNOLOJİ BiLiŞiM, geniş ürün ağı sayesinde profesyonel ve ekonomik seçenekler sunar. Bütçe ve projeye bağlı ürün seçenekleri ile sağlıklı ve doğru seçim­ ler yapmanıza yardımcı olur.

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

Plaka Tanıma Sistemleri

Belirli alanlardaki araç geçişlerinin kontrollü yada kayıt al­ tına alınmasının istendiği alanlarda plaka tanıma sistemleri kullanılmaktadır.Geçiş yapılan alana yerleştirilen kameralar vasıtası ile alınan resimler plaka tanıma yazılımına iletilerek tarama işlemi sonucu resim içerisindeki plaka bilgisi alınır.

DATA & NETWORK SiSTEMLERi VE KABLOLAMA

Yapısal Kablolama Sistemleri; YENİTEKNOLOJİ her ölçekte proje için ge­ rekli kablolama ve altyapısını: UTP, FTP, STP, SFTP, Fiber Optik, Coaxiel Kablolar, Patch Paneller, Terminasyon Kutuları, Kabinetler, Sıva Altı ve Üstü Kanallar ve Tavalar, 19″ Rack Kabinetler kullanarak dizayn eder ve entegrasyonunu sağlar.

Konferans Salonu & Toplantı Odası Çözümleri

Konferans Salonu, Toplantı Odası ve Ağ Operasyon Merkezlerindeki teknolojiyi, kontrol kumanda çözümleri ile kolaylaştırın ve düzenleyin. İleri teknoloji ses ve video dağıtım sistemleri, çok pencereli gösterim işlemcileri, kamera kontrolü ve multimedya sunum sistemleri sağlayın.

Sistem Odası Çözümleri

İşletmenizin ve IT altyapınızın büyüklüğüne oran­la problem ya da arıza durumlarında sorundan et­kilenen kullanıcı sayısı artacak, üzerinizdeki baskı ve stres de problemin çözülmesinde size engel olmaya çalışacaktır. YENİTEKNOLOJİ olarak sistem odasını tasarlarken tüm dış faktörleri düşünmekte, oluşan sorunlara mümkün olan en erken sürede müdahale edilmesini sağlayacak sistemler kullanmaktayız.

Sınıf Çözümleri

SiEğitim kurumlarında gelişen teknoloji ile kullanılan cihaz ve sunum teknikleri gün geçtikçe artmakta ve değişmektedir. Ortaya çıkan bu ihtiyaç doğrultusunda sunacağınız eğitimin kali­ tesini arttırarak, evrensel standartlara ve çağa uygun; mobil cihazlar, akıllı tahtalar, DVD’ler, döküman kamera, PowerPoint ve Excel gibi PC uygulamalarını kullanarak sınıfınızda tekno­ lojinin sağladığı imkanların keyfine varın.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinin amacı: kişilerin belirli yerlere giriş ve çıkışını kontrol altına tutmak ve bununla birlikte tutulan tüm verileri raporlamaktır.
Geçiş sistemlerinde genellikle kartlı geçiş sistemleri, biyometrik geçiş sistem­ leri, turnike geçiş sistemleri, bariyer geçiş sistemleri ve otomatik geçiş sistem­ leri kullanılmaktadır.

CCTV Sistemleri

CCTV sistemleri, güvenlik ve denetleme ihtiyacı olan her yapıya uygun seçenekler ile kurulabilen, kameraların Görüntü sinyallerini dışarıya kapalı biçimde taşıyan sistemlerdir. Teknolojik gelişmeler­ le birlikte CCTV sistemleri de, kendi içinde çeşitlenmiştir: Analog CCTV, IP CCTV, Hybrid CCTV.